Keyubu Unturned V2 Güncellemesi Hazır

Keyubu Unturned V2 güncellemesi hazır !!! 28 Temmuz 2019 tarihinden bu yana kesintisiz, TPS problemi yaşatmadan sorunsuz Unturned oyun keyfi sunuyoruz. Alanında uzman ve sizlere profosyonel oyun desteği sunan ekip arkadaşlarımız ile sizler için Unturned paketlerimizi baştan aşağı yeniledik.Yenilemekle kalmayıp yeni oyun ... Devamını Oku »

5th Sep 2019
Unturned sunucu satışlarımız aktif!

Unturned Bilgilendirme: Hepinize selamlar, Unturned sunucu satışlarımızda, eklenti paketleri olarak sizlere: ''Shopsuz emek eklenti paketi, Roleplay eklenti paketi, Shoplu emek eklenti paketi ve versus eklenti paketi'' hizmetlerini sunuyoruz. Ayrıca 2 adet Keyubu eklenti paketlerimize özel eklentiler hazır bulunuyor. 7/24 Bir sorununuzda ... Devamını Oku »

28th Jul 2019
26.03.19 - Keyubu Ödeme Sistemi Güncelleme Notları

Hepinize iyi günler Keyubu müşterileri,26.03.19 Tarihinde sizlerle buluşan yeni ödeme sistemimiz, üzerine açıklamalarımız ve bilgilendirmelerimiz burada mevcuttur: Görselde bulunan bilgilendirmeden de anlayacağınız üzere satış ortaklığı bölümünden istediğiniz 2 ayarlamadan bir tanesini yapabilirsiniz. Ek fotoğraf: Devamını Oku »

27th Mar 2019
Windows sunucusu kullanan Keyubu müşterilerimiz bu yazıyı mutlaka okumalı!

Windows sunucusu kullanan Keyubu müşterilerimiz bu yazıyı mutlaka okumalı! Kullanıcı adınızı Administrator olarak giriyorsanız bunu değiştirmeniz gerekmektedir. MacOS işletim sisteminden yapılan bir RDP açığıyla sunucunuza şifresiz giriş yapılabilmekte. Bunu engellemek için standart olarak gelen kullanıcı adınızı ... Devamını Oku »

1st Jan 2019
Dolandırıcılara Karşı Dikkat

Keyubu İnternet Hizmetleri'nin tek resmi telefon numarası "+90 544 594 7653" 'tür. Resmi olarak duyurularımızı sitemizin duyuru kısmında https://keyubu.com/duyurular yapmaktayız. Ayrıca kişiye özel " ödeme talebi - kural ihlali, hizmetinin durdurulması veya sona erdirilmesi, duyurular vb...." yaptığımız bilgilendirmeler ... Devamını Oku »

25th Dec 2018